Levadia viigist enamat ei suutnud

Nikita Andrejev (nr. 18) .
Nikita Andrejev (nr. 18) . Foto: Toomas Huik.

Eesti jalgpallimeistrivõistluste 16. voorus suutis Tallinna Kalev koduväljakul ohjes hoida Meistriliiga liidrit Tallinna Levadiat, kel tuli tavapärase kolme punkti asemel leppida vaid ühega – mäng lõppes 2:2 viigiga.

Enne tänaseid kohtumisi tabelis alles kaheksandat kohta hoidnud Kalev läks esimese poolaja lõpus koguni 2:0 juhtima.

Juri Tiismann realiseeris 39. minutil penalti ja viis Kalevi 1:0 juhtima, viis minutit hiljem viis Mait Nõmme Kalevi 2:0 juhtima. Sellest omakorda minut hiljem vähendas Nikita Andrejev vahet, sama mees lõi 60. minutil penaltist ka viigivärava.

FC Flora tegi koduväljakul 1:1 viigi Narva Transiga. Flora asus 69. minutil Alo Dupikovi väravast juhtima, ent kümme minutit hiljem teenis Narva penalti ja Aleksandr Tarassenkov ei eksinud.

Nõmme Kalju alistas võõrsil 2:0 Viljandi Tuleviku, mõlemad väravad lõi Tõnis Kaukvere. Kusjuures, Kalju peatreener Fredo Getulio Aurelio saadeti 32. minutil platsi kõrvalt ära.

Sillamäe Kalev sai kodus kindlalt 5:0 jagu Tartu Tammekast, FC Kuressaare alistas samuti koduväljakul 1:0 Paide Linnameeskonna.